Projekt és payroll adminisztrátor

  • Budapest

Precíz vagy és felelősségteljes? Jó szervezőkészséggel rendelkezel, és a részletekre is nagy figyelmet fordítasz? Budapesti csapatunkba új kollégát keresünk, aki a projektekhez és a HR-hez kapcsolódó adminisztratív teendőkkel ügyfeleinket és munkatársainkat egyaránt támogatja.

Amit a TOPdeskről tudni érdemes:

A TOPdesk egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgozunk, éppen ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Kollégáinknak is számos lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésedre, például lehetőség van számodra érdekes és szakmailag releváns konferenciákon való részvételre. A TOPdesk saját nemzetközi konferenciákat is szervez, amelyeken személyesen is találkozhatsz a külföldi irodákban dolgozó kollégákkal.

A TOPdesk Magyarország Kft. egy felújított irodában található, Budapest központjában, a Váci utcában. A légkör családias, így ha kérdésed van, mindig bizalommal fordulhatsz munkatársaidhoz.

Mire számíthatsz:

Napi munkád során két területet fogsz támogatni: a sales és a HR munkáját. A szoftverünk bevezetését tanácsadóink végzik, azonban a bevezetéshez szükséges napok betervezése, ügyfelekkel történő egyeztetése, vagyis a planning, a te feladatod lesz. Ezen kívül a HR adminisztrációban is részt veszel. Fontos, hogy munkád során önálló és talpraesett legyél: nem baj, ha nem tudod a választ, csak merj kérdezősködni és megtalálni a szükséges információt, valamint meghozni saját döntéseidet.

Fő feladataid:

  • tanácsadók naptárainak kezelése, a szoftver bevezetéséhez szükséges napok egyeztetése ügyfeleinkkel, az ezekhez kapcsolódó kérdések megválaszolása
  • projektekhez kapcsolódó háttéradminisztráció: a szükséges dokumentumok elkészítése, összegyűjtése
  • kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel, a szükséges adatok biztosítása számukra
  • kollégáink személyes adatainak nyilvántartása
  • állásinterjúk szervezése

Téged keresünk, ha:

  • alap- vagy mesterszakos egyetemi végzettséged van (előny, ha gazdasági, vagy HR területről)
  • 6 vagy 8 órában végezhető állást keresel
  • magyarul anyanyelvi szinten, angolul pedig folyékonyan beszélsz
  • jól kommunikálsz és kiváló szervezőkészséggel rendelkezel
  • precíz vagy és nagy figyelmet fordítasz a részletekre
  • nem okoz gondot az ismétlődő feladatok kezelése és a telefonálás
  • előny, ha van tapasztalatod payroll, HR adminisztráció területén

Amit kínálunk:

  • innovatív környezetet, ahol számít a véleményed
  • folyamatos tanulást és számos (nemzetközi) fejlődési lehetőséget
  • stabil, nemzetközi munkakörnyezetet
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört, és segítőkész munkatársakat
  • értékek, amiket képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség

Felkeltettük érdeklődésed?

Látogass el irodánkba, ha jelentkezés előtt szeretnél körbenézni nálunk! Egy kávé mellett szívesen megválaszoljuk a felmerülő kérdéseidet is. Írj e-mailt a jobs@topdesk.hu-ra, Sebők Szilviának címezve, és egyeztessünk időpontot.

Csak doc, docx vagy pdf | Max. méret: 3 MB