Inside Sales Specialist

  • Budapest

Budapesti csapatunkba keresünk Inside Sales Specialist kollégát, akit érdekel a B2B értékesítés világa, nem riad vissza a telefonálástól, és nyitott arra, hogy megtanulja hogyan lehet valós igényeket feltárva új ügyfeleket szerezni.

Amit a TOPdeskről tudni érdemes:

A TOPdesk egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgozunk, éppen ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Kollégáinknak is számos lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésedre, például lehetőség van számodra érdekes és szakmailag releváns konferenciákon való részvételre. A TOPdesk saját nemzetközi konferenciákat is szervez, amelyeken személyesen is találkozhatsz a külföldi irodákban dolgozó kollégákkal.

A TOPdesk Magyarország Kft. egy felújított irodában található, Budapest központjában, a Váci utcában. A légkör családias, így ha kérdésed van, mindig bizalommal fordulhatsz munkatársaidhoz.

Mire számíthatsz:

A potenciális ügyfeleink több módon kerülhetnek kapcsolatba a TOPdeskkel. Sales csapatunk munkája három fázisból áll. A folyamat első lépcsőjét a presales csapat jelenti, amelynek a feladata, hogy hideghívások során felmérje, tudunk-e az érdeklődő cégek számára segítséget nyújtani a jövőben. Lehetőséget adunk arra is, hogy ezek a vállalatok hozzáférést igényeljenek szoftverünk online próbaverziójához. Ezek után a következő, vagyis az “inside sales” fázisba kerülnek, amelyben te fogod a kapcsolatot tartani velük. A megfelelő kérdéseket feltéve megismered valódi üzleti igényeiket, kihívásaikat, és felméred, hogy a termékünk megoldást tud-e nyújtani nekik ezekre. Amennyiben igen, elő kell készítened egy termékbemutatót, átadva az addig megbeszélteket az account managernek. A sales csapat középső láncszeme leszel, ahol a presales és az account managerek is nagyban a te munkádra fognak támaszkodni.

Nincsen értékesítéssel kapcsolatos tapasztalatod? Nem akadály! A TOPdesknél a Sandler technikát használjuk a sales folyamán, amelyről átfogó tréninget nyújtunk.

Téged keresünk, ha:

  • alap- vagy mesterszakos egyetemi végzettséged van
  • maximum 5 év munkatapasztalattal rendelkezel – nem baj, ha nincs tapasztalatod, viszont jó, ha akarsz tanulni és fejlődni
  • magyarul anyanyelvi szinten, angolul pedig folyékonyan beszélsz
  • kiváló kommunikációs készséged van és nem okoz nehézséget egy beszélgetés kezdeményezése, egy prezentáció megtartása
  • talpraesett vagy és segítőkész – sokszor fognak tőled kérdezni: nem baj, ha nem tudod a választ, csak merj kérdezősködni és megtalálni a szükséges információt
  • fontos számodra az együttműködés és az, hogy kölcsönösen számíthassatok egymásra kollégáiddal
  • precíz vagy: hiszen az adminisztrációs résznek is rendben kell lennie

Amit kínálunk:

  • egy szorosan egymásra támaszkodó csapat fontos tagja leszel, ahol értékeljük a munkádat
  • innovatív környezetet, ahol számít a véleményed
  • folyamatos tanulást és számos (nemzetközi) fejlődési lehetőséget
  • stabil, nemzetközi munkakörnyezetet
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört, és segítőkész munkatársakat
  • értékek, amiket képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség

Felkeltettük érdeklődésed?

Látogass el irodánkba, ha jelentkezés előtt szeretnél körbenézni nálunk! Egy kávé mellett szívesen megválaszoljuk a felmerülő kérdéseidet is. Írj e-mailt a jobs@topdesk.hu-ra, Sebők Szilviának címezve, és egyeztessünk időpontot.

Csak doc, docx vagy pdf | Max. méret: 3 MB