Account manager

  • 40
  • Budapest

A TOPdesk egy standardizált szolgáltatásmenedzsment szoftver, amit több, mint 4500 ügyfelünk sok millió felhasználója használ nap, mint nap. Budapesti csapatunkba keresünk Account Managert, akit érdekel a B2B értékesítés világa és az ügyfél valós igényeit megismerve szeretne megoldást találni nekik.

Mire számíthatsz:

Account managerként rendszeresen ellátogatsz majd a potenciális ügyfelekhez, hogy megismerd üzleti igényeiket, hogy közösen megtaláljátok azt, hogyan tud a TOPdesk legjobban segíteni nekik, amit meg is mutatsz nekik a termék demózásával. Az új ügyfelek megszerzése mellett a meglévő ügyfelekkel is foglalkozni fogsz, segíted őket abban, hogy kihozzák a maximumot a szoftverből. Egy összetartó csapat tagja leszel, ahol az inside sales-szel és a tanácsadókkal mindennapi kapcsolatban vagyunk, mert ugyanazért a célért, a boldog ügyfelekért dolgozunk. Fontos tudnod, hogy a teljes sales folyamatban aktív szereped lesz, az inside sales által kvalifikált leadektől, egészen a szerződéskötésig.

A TOPdesknél a Sandler technikát használjuk az értékesítés folyamán. Ennek megfelelően feladataid fontos része, hogy feltárd azokat a pain pointokat az ügyfeleknél, amelyek ismeretében megalapozhatunk egy sikeres együttműködést.

Téged keresünk, ha:

  • 4-6 év munkatapasztalattal rendelkezel
  • szakmai elhivatottságot érzel a sales világa iránt
  • legalább BA/Bsc diplomával rendelkezel, bármilyen területről
  • érdekel az IT és a technológia világa
  • előny, ha B2B háttérrel rendelkezel
  • kiváló kommunikációs készséged van és nem okoz nehézséget egy beszélgetés kezdeményezése
  • célod folyamatosan tanulni és fejlődni
  • angolul folyékonyan beszélsz
  • jól tudsz priorizálni, be tudod osztani az idődet, de ugyanakkor aprólékos munkában is erős vagy
  • van B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:

  • szabadság a munkádban
  • innovatív környezet, ahol számít a véleményed
  • fejlődési lehetőségek: belső és külső tréningek
  • stabil, nemzetközi munkakörnyezet
  • nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
  • értékek, amiket képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség

Amit a TOPdeskről tudni érdemes:

A TOPdesk egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgozunk, éppen ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Kollégáinknak is számos lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésre, például részt vehetnek a számukra érdekes és szakmailag releváns konferenciákon. A TOPdesk saját nemzetközi konferenciákat is szervez, amelyeken személyesen is találkozunk a külföldi irodákban dolgozó kollégákkal.

A TOPdesk Magyarország Kft. egy modern, otthonos irodában található Budapest központjában, a Váci utcában. A légkör családias, így ha kérdésed van, mindig bizalommal fordulhatsz munkatársaidhoz. Hibrid munkavégzéssel, otthonról és az irodából felváltva dolgozunk, így mindenki megtalálja a neki passzoló ritmust.

Felkeltettük érdeklődésed?

Felmerülő kérdéseidet szívesen megválaszoljuk egy rövid telefonbeszélgetés keretében! Írj e-mailt a [email protected], Aracsi Zsófinak címezve, és egyeztessünk időpontot.

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérlek küldd el angol nyelvű önéletrajzod az alábbi űrlap segítségével, valamint a Remarks részben jelöld meg fizetési igényed.

Csak doc, docx vagy pdf | Max. méret: 3 MB
Click or drag a file to this area to upload.