• Budapest

A TOPdesk egy standardizált szolgáltatásmenedzsment szoftver, amit több, mint 4000 ügyfelünk sok millió felhasználója használ nap, mint nap. Budapesti csapatunkba keresünk Account Managert, akit érdekel a B2B értékesítés világa és az ügyfél valós igényeit megismerve szeretne megoldást találni nekik.

Amit a TOPdeskről tudni érdemes:

A TOPdesk egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. A TOPdesk Magyarország Kft. egy gyönyörűen felújított irodában található, Budapest központjában, a Fővám tér közelében.

Mire számíthatsz:

Account managerként rendszeresen ellátogatsz majd a potenciális ügyfelekhez, hogy megismerd üzleti igényeiket, hogy közösen megtaláljátok azt, hogyan tud a TOPdesk legjobban segíteni nekik, amit meg is mutatsz nekik a termék demózásával. Az új ügyfelek megszerzése mellett a meglévő ügyfelekkel is foglalkozni fogsz, segíted őket abban, hogy kihozzák a maximumot a szoftverből. Egy összetartó csapat tagja leszel, ahol az inside sales-szel és a tanácsadókkal mindennapi kapcsolatban vagyunk, mert ugyanazért a célért, a boldog ügyfelekért dolgozunk.

A TOPdesknél a Sandler technikát használjuk az értékesítés folyamán. Ennek megfelelően feladataid fontos része, hogy feltárd azokat a pain pointokat az ügyfeleknél, amelyek ismeretében megalapozhatunk egy sikeres együttműködést.

Téged keresünk, ha:

  • 2-5 év munkatapasztalattal rendelkezel
  • szakmai elhivatottságot érzel a sales világa iránt
  • legalább BA/Bsc diplomával rendelkezel, bármilyen területről
  • érdekel az IT és a technológia világa
  • kiváló kommunikációs készséged van és nem okoz nehézséget egy beszélgetés kezdeményezése, egy prezentáció megtartása
  • nem baj, ha nincs sok éves tapasztalatod, viszont jó, ha akarsz tanulni és fejlődni
  • angolul folyékonyan beszélsz
  • jól tudsz priorizálni, be tudod osztani az idődet, de ugyanakkor aprólékos munkában is erős vagy
  • van B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:

  • szabadság a munkádban
  • innovatív környezet, ahol számít a véleményed
  • fejlődési lehetőségek: belső és külső tréningek
  • stabil, nemzetközi munkakörnyezet
  • nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
  • értékek, amiket képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség
Csak doc, docx vagy pdf | Max. méret: 3 MB