HR Generalista

  • 32-40
  • Budapest

Precíz vagy és felelősségteljes? Kritikus szemmel tekintesz a dolgokra és folyamatosan azt keresed, hogyan lehetne hatékonyabbá tenni a folyamatokat? Egyből kiszúrod, hogyha valami nem stimmel? Budapesti csapatunkba új kollégát keresünk, aki az elmúlt években szerzett szakmai tudásával és tapasztalatával támogatja munkatársainkat HR-területen.

Mire számíthatsz?

Napi munkád során a céghez kötődő HR-tevékenységeket fogod ellátni. Fontos, hogy munkád során önálló és talpraesett legyél: nem baj, ha nem tudod a választ, csak merj kérdezni és megtalálni a szükséges információt, valamint meghozni saját döntéseidet.

Fő feladataid:

  • kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel, a szükséges adatok biztosítása számukra
  • kollégáink személyes adatainak nyilvántartása, munkavállalói nyilatkozatok kezelése, igazolások kiállítása
  • be- és kilépő munkatársak adminisztratív ügyintézése
  • munkaügyi dokumentumok (pl. szerződések) elkészítése, módosítása
  • releváns csapatok támogatása szakmai tudásoddal
  • HR-riportok, különböző munkavállalókkal kapcsolatos kimutatások elkészítése
  • HR-adminisztrációs és jogi folyamatok fejlesztése

Téged keresünk, ha:

  • alap- vagy mesterszakos egyetemi végzettséged van (előny, ha gazdasági, vagy HR-területről)
  • kb. 4 év tapasztalattal rendelkezel payroll és HR-adminisztráció területén
  • átlátod, és magabiztosan értelmezed a bérszámfejtési és a HR jogi folyamatokat
  • kritikusan gondolkodsz, és nem félsz megkérdőjelezni a status quo-t
  • magyarul anyanyelvi szinten, angolul pedig folyékonyan beszélsz
  • jól kommunikálsz, és kiváló szervezőkészséggel rendelkezel
  • precíz vagy, és nagy figyelmet fordítasz a részletekre

Amit kínálunk:

  • innovatív környezetet, ahol számít a véleményed
  • folyamatos tanulást és számos (nemzetközi) fejlődési lehetőséget
  • stabil, nemzetközi munkakörnyezetet
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört és segítőkész munkatársakat
  • értékeket, amelyek képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség

Amit a TOPdeskről tudni érdemes:

TOPdesk egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált webalkalmazás fejlesztésén dolgozunk, éppen ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Kollégáinknak is számos lehetőséget biztosítunk a személyes fejlődésedre, például érdekes és szakmailag releváns konferenciákon való részvétel formájában. A TOPdesk saját nemzetközi eseményeket is szervez, amelyeken személyesen is találkozhatsz a külföldi irodákban dolgozó kollégákkal.

A TOPdesk Magyarország Kft. egy felújított irodában található, Budapest központjában, a Váci utcában, de home office-ra is lehetőséged lesz. A légkör családias, így ha kérdésed van, mindig bizalommal fordulhatsz munkatársaidhoz.

Felkeltettük érdeklődésed?

Felmerülő kérdéseidet szívesen megválaszoljuk egy rövid telefonbeszélgetés keretében! Írj e-mailt a jobs@topdesk.hu-ra, Sterl Szandinak címezve, és egyeztessünk időpontot.

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérlek küldd el angol nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi űrlap segítségével, valamint a Remarks részben jelöld meg fizetési igényed.

Csak doc, docx vagy pdf | Max. méret: 3 MB
Click or drag a file to this area to upload.